Powstaliśmy na solidnych fundamentach

Prestiżowe inwestycje, które zrealizowaliśmy na terenie Trójmiasta, to efekt połączenia doświadczenia, rozwagi, pomysłowości oraz potrzeby piękna w otaczającej nas rzeczywistości.

Filozofia

Naszym pragnieniem jest ciągłe dążenie do złotego środka, idealnego podziału między pięknem i użytecznością; przeszłością i przyszłością; człowiekiem i naturą.

Na kanwie wiedzy i doświadczenia, z otwartymi umysłami i potrzebą piękna dążymy do bycia liderem w branży deweloperskiej.

W naszej działalności doświadczenie, rozsądek, kreatywność i entuzjazm uzupełniają się tworząc synergię pokoleń.
Razem ufnie tworzymy przyszłość na solidnym fundamencie przeszłości.

– Andrzej Hass – założyciel

Wartości

W stałym dążeniu do ideału oferujemy klientom standardy wyższe niż rynkowe. Świadczą o tym nie tylko dopracowane projekty, uwzględniające historyczną przeszłość naszych inwestycji, ale również dobór szlachetnych materiałów. Miejsca, które tworzymy, uwzględniają ludzką potrzebę harmonii, piękna i bliskości natury. Nie projektujemy samych budynków, a przestrzenie w których dobrze się żyje.

Historia

DORACO Nieruchomości jest firmą deweloperską należącą do grupy kapitałowej Hass Holding. Spółka oparta jest na rodzinnych tradycjach i doświadczeniu, a jej jedynymi udziałowcami są Hanna, Andrzej i Aleksander Hass.

Hass Holding skupia firmy budowlane, związane z obrotem i wynajmem nieruchomości oraz żeglugowe. Dzięki różnorodności podmiotów zapewnia nieustanny przepływ informacji i innowacji pomiędzy branżami. Powiązane spółki grupy, takie jak Korporacja Budowalna DORACO Sp. z o.o. lub Amber Sp. z o.o. dają stabilne fundamenty wiedzy dla inwestycji deweloperskich.

DORACO Nieruchomości realizuje wiele projektów wymagających konsultacji społecznych, pod nadzorem konserwatora zabytków, w prestiżowych, historycznych lokalizacjach. Z szacunkiem dla przeszłości łączymy, wpisującą się w kontekst miejsca, architekturę i zagospodarowanie otoczenia.

Zespół

Angelika Cieślowska

Prezes Zarządu

Artur Bartołd

Dyrektor ds. Inwestycji

Marcin Pietrasiuk

Dyrektor Finansowy

Anna Sychta

Kierownik Biura Nieruchomości

Jan Kulczycki

Dyrektor Sprzedaży

Agnieszka Małek

Kierownik Biura Zarządu

Jesteśmy częścią